Paski do wybielania zębów – porównanie produktów

Paski do wybielania zębów – porównanie produktów

Kolor naszych zębów to nasza wizytówka i znak, że dbamy o siebie. Czasami natura nas nie rozpieszcza i nie mamy naturalnie pięknych, białych zębów, ale do czego są paski wybielające do zębów? Właśnie po to, aby pomóc ludziom, którzy codziennie zmagają się z problemem żółtych zębów, a chcą coś z tym zrobić! Chciałbym państwu przedstawić ranking; paski do wybielania zębów. Przedstawimy paski wybielające najskuteczniejsze, które są dostępne na rynku i wybierzemy zwycięzce. Tak, aby nasze zęby miały najlepszą kurację jaka jest dostępna. Dobre paski wybielające, to te, które pozwalają zauważyć efekty, a najlepsze paski wybielające, to te, które robią wrażenie! W sklepach do tego przeznaczonych, możemy znaleźć wiele ofert, które reklamują się jako najlepsze, a które paski wybielające najskuteczniejsze?

Jak donosi Portal abc Zdrowie, paski do wybielania zębów to obecnie jedna z najpopularniejszych metod wybielania zębów, będąca krokiem producentów dla osób zdecydowanie bardziej preferujących radzenie sobie z czyszczeniem zębów samodzielnie, domowymi metodami. Jednak które paski na zęby są najlepsze?

Paski do wybielania zębów – cena jako podstawowe kryterium

Jest to z pewnością czynnik, który wpłynie negatywnie, lub pozytywnie na odbiór naszych dzisiejszych konkurentów, czyli paski wybielające zęby! Zaraz się przekonamy!

Rapid White

Reklamują się tym, że są ultracienkie, przeźroczyste i smakują jak mięta i rozjaśniają przebarwienia zaraz po aplikacji. Należy je nałożyć na zęby zgodnie z instrukcją. Same się rozpuszczą po 5-7 minutach, a dla najlepszego efektu, zabieg dwa razy dziennie, przez co najmniej 5 dni. Opinie klientów są podzielone. Dla jednych jest to produkt, który zrobił różnicę i poprawił ich jakość uśmiechu, a dla innych, jest to po prostu kolejny produkt, który dużo kosztuje (ok. 70 złotych), a efekty są mizerne. Łatwo można zaobserwować, że plusem na pewno jest dostępność, gdyż Rapid White możemy kupić w prawie każdej drogerii, i na tym chyba się kończy, gdyż lista minusów jest duża, a największą z nich, na co narzeka wiele klientów – silikonowe nakładki na zęby.

Crest White

Ponownie jak u poprzednika – White w nazwie, daję nam nadzieję, na to, że nasze zęby będą chociaż o dwa odcienie bielsze! Producenci reklamują Crest White jako produkt, który zapewnia 100% skuteczności. Te paski wybielające na zęby są drogie i na pewno nie tak skuteczne jak zapewnia producent, a klienci tylko nas w tym upewniają. Wybielają zęby, ale przy tym powodują nadwrażliwość i jak już wcześniej wspomniałem, są drogie, a więc mamy tutaj więcej minusów, niż plusów.

Hello White

Do tego produktu podchodziłem sceptycznie, gdyż posiadają dziwnie niską cenę w stosunku do innych produktów tego typu. Moim zdaniem najlepsze paski wybielające na zęby Hello White, powiedziały “Hello” do moich żółtych zębów, które pojaśniały o kilka odcieni po 2 tygodniach od stosowania! Byłem w szoku i nastawiony na coś, co już spotkałem w innych tego typu produktach, np, Crest white, czy Rapid White i okazało się, że jedyne co mają ze sobą wspólnego, to “white” w nazwie. Co więcej, efekty widziałem już w trakcie stosowania, a przy tym, moje zęby po zakończeniu zabiegów, nie miały problemów z nadwrażliwością, czy zniszczonym szkliwem. Nie musiałem już więcej pytać znajomych o to, co zrobić, żeby mieć białe zęby. Te paski były po prostu fenomenalne. Paski wybielające biała perła od Hello White, to zdecydowanie numer 1 na rynku. A pisanie o plusach i minusach jest zbędne, gdyż ilość plusów jest już zaznaczona u góry. Jedynym minusem jest chyba to, że szybko znikają z półek sklepowych!

Paski wybielające jak stosować. Często słyszy się to pytanie, ale odpowiedź jest na nie banalnie prosta. Wszystkie instrukcje mamy dołączone do ulotki, którą otrzymujemy wraz z zakupionym produktem. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to nic skomplikowanego i każdy sobie z tym poradzi, a taki zabieg dziennie zajmuje od kilku do kilkunastu minut.

Źródła:
  1. Wybielanie zębów żywych, Wagner L., Małkiewicz K., Med Tour Press International, 2006, ISBN: 83-87717-11-8
  2. Contemporary Esthetic Dentistry – E-Book, George A. Freedman, Elsevier Health Sciences, 2011, ISBN: 0323088236, 9780323088237
  3. How To Cure Yellow Teeth, Owen Jones

2 Odpowiedzi do Paski do wybielania zębów – porównanie produktów

  1. Majka napisał(a):

    Cieszę się, że nie ma w tym artykule nic o white stripes. Te paski wybielające to w ogóle jakaś porażka, totalnie podrażniły mi zęby… lodów to nie mogłam jeść przez całe wakacje :/

  2. jovi napisał(a):

    Widzę, że nie wspomnieliście o Bright White, pdoobno to dobre paski wybielające (tak mówili w jednym filmiku na yt…) Czy ktoś ich używał?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *