Wybielanie nakładkowe – co z dostępnych produktów wybrać?

Wybielanie nakładkowe – co z dostępnych produktów wybrać

Gdy wszelkie tradycyjne metody na przywrócenie zębom dawnej bieli zawodzą, trzeba rozglądać się za sposobami alternatywnymi. Domowe sposoby na wybielanie zębów znały nasze mamy oraz babcie i warto je w związku z tym jak najbardziej zapytać o poradę. Zanim jednak to zrobimy, można udać się do sklepu z artykułami do pielęgnacji zębów opartych na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych i chemicznych. Sama pasta do zębów oraz co miesiąc zmieniania szczoteczka niewiele dziś znaczą. Trzeba wspomagać się dodatkowymi środkami. Niezwykle pomocne w całym procesie odzyskiwania świeżego i białego uśmiechu są nakładki wybielające na zęby.


Nawigacja:

Metoda wybielania nakładkowego

Jak informuje Poradnik Zdrowie, zżółknienie zębów powodowane jest czynnikami zewnętrznymi, bądź pochodzącymi z wnętrza naszego organizmu. Za największą przyczynę pożółknienia zębów uznaje się niewłaściwą dietę i różnego rodzaju uzależnienia jak papierosy, czy napoje gazowane. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele metod, które mogą rozwiązać problem. Jedną z nich jest właśnie metoda nakładkowa.

Gdzie można zatem je nabyć?

Można je dziś właściwie kupić już w każdej aptece stacjonarnej oraz internetowej. Nowocześnie, a zarazem praktycznie zaprojektowane nakładki na zęby do wybielenia pozwalają w krótkim czasie pozbyć się wstydliwego problemu ze zbyt szybko żółknącymi zębami. Jak potem pokazać się na spotkaniu towarzyskim, uśmiechnąć się do bliskiej osoby lub wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej o nową pracę? Wbrew pozorom, nasz uśmiech mówi o nas bardzo dużo. Łatwe w obsłudze nakładki na zęby wybielające nie tylko przednie zęby, ale także te położone jak najdalej w jamie ustnej, mają wysokie właściwości higieniczne oraz pielęgnacyjne.

Wiele firm w tej chwili sprzedaje swoje nakładki do wybielania zębów.

Nie wszystkie jednak spełniają pokładane w nich oczekiwania. Dlaczego tak się dzieje? Wiele zależy od tego, jakiego stopnia środek wybielający stosuje się w przedstawianych preparatach. Wiadomo, że ludzie zęby nigdy nie są takie same w każdym przypadku. U jednej osoby zęby mogą wymagać zastosowania mocniejszego środka wybielającego, z kolei u drugiej zęby staną się bielsze już po zastosowaniu najdelikatniejszego preparatu wybielającego z nakładką lub w formie pasków. Nie wszystkie nakładki wybielające zęby przylegają idealnie do powierzchni zębów oraz dziąseł, co ma także istotny wpływ na intensywność procesu wybielającego. Więc co wybrać?

NazwaZaletyWady
Hello White

1. iBright
 • zadowalający efekt końcowy
 • wysoka skuteczność
 • dobry stosunek ceny do jakości i skuteczności
 • utrudnione wyraźne mówienie, przy noszeniu nakładek
 • Opalescence-Go-6

  2. Opalescence Go 6%
 • kuteczność na dobrym poziomie
 • Wysoka cena
 • Długi czas kuracji
 • Blanx White Schock

  3. Blanx White Schock
 • Niska cena
 • Słaba skuteczność
 • Efekt końcowy nieznacznie lepszy od początkowego stanu
 • Podsumowując powyższe zestawienie najlepszym wyborem będzie produkt nr 1, czyli paski wybielające Hello White. Każdy komu zależy na białych, lśniących zębach powinien zainteresować się tym produktem, w odróżnieniu od innych charakteryzuje się on dużą skutecznością, co gwarantuje nam, że kupując ten produkt, nie wyrzucimy pieniędzy w błoto. Skuteczność produktu i jego wyższość nad konkurencją potwierdzają, również opinie zadowolonych klientów, które możemy znaleźć w internecie. Biorąc pod uwagę zalety i wady wyżej wymienionych produktów, myślę, że lepiej jest wybrać zwycięzce rankingu i być zadowolonym z efektu, niż zaoszczędzić kupując gorszy produkt. Więc, jeżeli ciągle zastanawiasz się, jakie paski wybielające kupić, to zachęcam pochylić się nad marką “Hello White”.

  Skąd się wzięło wybielanie zębów nakładkowe?

  Dwadzieścia lat temu nakładkowe wybielanie zębów nieśmiało raczkowało na polskim rynku produktów kosmetycznych do pielęgnacji uśmiechu. Dopiero po pewnym czasie Polacy nabrali większego zaufania do tego typu preparatów. Jeśli Was także interesuje szybkie wybielanie zębów, zestaw z nakładkami możecie kupić po bardzo przystępnej cenie. Współczesne wybielanie zębów nakładkowe nie zajmuje zbyt wiele czasu, więc można je wykonać w domowym zaciszu, praktycznie z natychmiastowym efektem. Im częściej będziemy stosować wybielanie nakładkowe – tym konsekwentniej odcień naszych zębów stanie się coraz bielszy. Szczególnie szybkie efekty pracy nad przywróceniem uśmiechowi dawnej świetności uzyskuje się poprzez regularne stosowanie pasków wybielających Hello White. Jest to optymalny system do walki nie tylko z żółtymi zębami, ale także nieświeżym oddechem. Z Hello White każdy uśmiech znowu zacznie być na wagę złota! Nie wahajcie się i wypróbujcie ten wszechstronny preparat już dziś!

  Źródła:

  1. Estetyczna zmiana koloru, kształtu i ustawienia zębów z zastosowaniem dostępnych technik nowoczesnej stomatologii, Cz. I Wybielanie zębów metodą nakładkową, Romaniuk-Demonchaux A., Magazyn Stomatologiczny, 2009, 09: 94-97
  2. Stomatologia zachowawcza – Zarys kliniczny, Jańczuk Z., PZWL, Warszawa 2008, ISBN: 83-200-3034-X

  Dodaj komentarz