Paski wybielające zęby – hit czy rewolucja?

Paski wybielające zęby – hit czy rewolucja

Moda na wybielanie zębów jest nie tylko pewnego rodzaju snobizmem, ale także metodą na dłuższe zachowanie młodości! Uśmiech jest bardzo ważny, ponieważ utrzymany w idealnym stanie odejmuje nam lat. Wiedzą o tym wszyscy, którzy na przestrzeni lat zdecydowali się na paski wybielające zęby. Nie słyszeliśmy jeszcze krytycznych opinii kierowanych w kierunku tych skutecznych w działaniu produktów pielęgnacyjnych i odświeżających jamę ustną. Często spotykamy się z zapytaniami, gdzie kupić paski wybielające i jak je uzywac. Odpowiedź jest banalnie prosta – na klientów czekają one w aptece oraz sklepach internetowych, a także na stronach firmowych producentów, a sam proces ich użycia jest zazwyczaj dokładnie opisany na opakowaniu lub ulotce.


Nawigacja:

Stosowanie pasków wybielających zęby jest w tym momencie najskuteczniejsze na osady

Jeśli będziecie chcieli w domu przeprowadzić wybielanie zębów paski mogą być nakładane w zaciszu domowych łazienek. Domowe wybielanie zębów paski wspomagają w sposób niezwykle intensywny, ale też bezpieczny. W jednym fabrycznym opakowaniu mieścić się może jeden lub kilka pasków wybielających. Wszystko zależy od tego, jaki stopień bieli zębów chcemy uzyskać i jak długo chcemy przeprowadzać cały proces wybielania.

Dlaczego paski wybielające do zębów są tak skuteczne?

Swoją skuteczność działania wybielające paski do zębów zawdzięczają niezwykłej formule środków wybielających w połączeniu z nieinwazyjnymi preparatami ziołowymi. To połączenie pozwala na to, by preparat nałożony na zęby w formie paska zaczął działać niemalże natychmiast. Stomatolodzy polecają wybielające paski do zębów stosować na czas nocny, gdy już po ostatnim posiłku umyliśmy zęby i udajemy się spać. Substancja chemiczna, którą zawierają wybielające paski na zęby, działać będzie całą noc na strukturę naszych zębów i to bez najmniejszej obawy o to, by skład chemiczny dokonał w jamie ustnej niepożądanych zmian. Pod tym względem paski do wybielania zębów są w stu procentach bezpieczne. Substancja chemiczna w nich obecna to nic innego, jak żele wybielające, na co dzień stosowane także w gabinetach dentystycznych. Nie ma więc się czego bać!

Jak zadbać o długotrwały efekt działania pasków?

Im częściej stosować będziemy markowe paski wybielające zęby, tym dłużej cieszyć się będziemy pięknym uśmiechem. Stosować się powinno paski do zębów tylko przez pewien czas, nie jest to kuracja ciągła, ponieważ zbyt częste stosowanie tego sposobu wybielania zębów mogłoby w pewnym momencie znacznie je osłabić. Gdy już odzyskamy wcześniej utraconą biel zębów, dobrze będzie od preparatu trochę odpocząć, zmieniając przy tym nawyki żywieniowe, pijąc mniej herbaty, kawy oraz napojów niekorzystnie wpływających na odcień naszych zębów.

Ważne jest nie tylko leczenie, ale przede wszystkim profilaktyka.

Niedługo zapytanie o paski wybielające gdzie kupić zapewne zainteresuje także Waszych znajomych. Jeśli wypróbujecie naszym zdaniem najlepsze paski wybielające Hello White, z pewnością zapamiętacie tą nazwę na przyszłość. Wybielają zęby od pierwszego zastosowania w sposób nad wyraz widoczny. Sprawią, że w gronie przyjaciół wszyscy będziecie znów uśmiechać się bez skrępowania!

Źródła:

  1. Stomatologia estetyczna Smile Design estetyka zintegrowana z funkcją, J.B. Levine, Edra Urban & Partner, ISBN: 9788365835031
  2. Tooth Whitening: Indications and Outcomes of Nightguard Vital Bleaching, Van B. Haywood, Quintessence Pub., 2007, ISBN: 0867154500, 9780867154504

Dodaj komentarz